Niečo o mne 

Na úvod sa trošku predstavím. Volám sa Bernardína Valachová a mám 86 rokov. Som zo Šurian a som bývalá učiteľka, no ako ja vravím, som aj mladá, iba 30 ročná dôchodkyňa.

Od malička mám veľmi rada ručné práce, ale aj pečenie a kvietky. Z ručných prác mám najradšej háčkovanie, z pečenia asi rolády no a kvietky, tie mám rada naozaj všetky. Po rokoch som začala tiež znovu maľovať. Nové techniky na ručné práce som v minulých rokoch získavala na stretnutiach šikovných žien, kde som sa učila od iných, ale aj sama som iných zaúčala. Vďačím za to šikovným žienkam, neskutočne kreatívnym a zručným, ktoré mi boli príjemnými spoločníčkami a s mnohými som dodnes v kontakte. V poslednej dobe, keďže je situácia trošku zložitejšia, s obľubou brázdim po internete, ktorý je mojou vernou bránou do sveta informácií, nových inšpirácií a aj prostriedkom na kontaktovanie sa s úžasnými ľuďmi.

Najviac mojich výtvorov je z oblasti háčkovania, no väčšinu z mojich prác už nemám, keďže som ich darovala mojim blízkym. Do všetkých mojich prác vkladám kus svojho srdca .
(do prác, aj do ľudí :-)

Toľko asi stručne o mne. Teraz Vás už nechám. Pohodlne sa usaďte a prejdite sa mojim svetom. 

Ak sa Vám bude u mňa páčiť, budem len rada. 


Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky